top of page

Hydraulika

IMG_8580.JPG

 • Udrażnianie rur kanalizacyjnych

 • Naprawy instalacji wodnych

 • Instalacje kanalizacyjne-udrażnianie

 • Instalacje gazowe, piece i zasobniki CWU

 • Grzewcze instalacje wewnętrzne

 • Ogrzewanie podłogowe

 • Kotłownie CO + sterowanie

 • Awarie w instalacjach hydraulicznych

 • Zasilanie wodne z pomp i hydroforów

 • Remonty instalacji w budynkach

 • Rozmrażanie rur instalacyjnych

 • Projekty instalacji wraz z wykonaniem

сантехников

Systemy wodociągowe i kanalizacyjne

Zaprojektujemy i zainstalujemy system zaopatrzenia w wodę o dowolnej złożoności pod klucz. Wykonujemy prace od doboru przepompowni i układania rur po aranżację szafki sanitarnej i doprowadzenie komunikacji. Złóż wniosek, a my wybierzemy rozwiązanie, opracujemy projekt i zainstalujemy sprzęt w Twoim domu.

Сантехник

Udrażnianie odpływów kanalizacyjnych

Współczesne materiały zbudowane niezgodnie ze sztuką budowlaną są częstymi przyczynami zatkanych odpływów. Bez odpowiednich narzędzi i wyposażenia, trudno poradzić sobie z zatorem w odpływie kanalizacji. Z odpowiednim sprzętem do mechanicznego lub ciśnieniowego przepychania rur, wykonamy to szybko i bez zbednego bałaganu.

Instalacje gazowe i grzewcze

Współczesne instalacje, dzięki nowoczesnym technologiom wykonania są coraz bardziej niezawodne. Jednak c elementy hydrauliki wymagają konserwacji i przeglądów. Na terenie Warszawy, wszelkie naprawy i doraźne usterki, a także udrażnianie kanalizacji-realizujemy błyskawicznie.

Сантехник на работе
Сантехник

Naprawy instalacji hydraulicznych

Przecieki w instalacji, kapiące krany, pęknięte wężyki, nieszczelności w połączeniach rur — wszystko to sprawnie i szybko naprawiamy łącznie z wymianą uszkodzonych elementów. Każdą usterkę naprawimy, bez względu, w jakiej technologi jest wykonana.

INSTALACJE HYDRAULICZNE, WODNE, GAZOWE, CO.

Oferujemy instalacje hydrauliczne, wodne i gazowe, poczynając od projektu, aż po wykończenie wnętrz. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami instalacji, warszawskimi serwisami i hurtowniami sprzętu, urządzeń i armatury w branży instalacyjnej.

Długoletnie doświadczenie i praktyka w najtrudniejszych projektach daje nam pewność, że wykonane instalacje i naprawy, zapewnią wieloletnie bezproblemowe użytkowanie naszych projektów i realizacji dla zadowolenia najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy instalacje wg projektów lub wytycznych użytkownika w pełnym zakresie usług: podłączeń wodnych, gazowych, centralnego ogrzewania z piecami gazowymi, olejowymi, węglowymi, filtrowania wody, solarnych systemów grzewczych, pompy ciepła, kolektory, zasobniki ciepła, ogrzewania niskotemperaturowego, podłogowego, ściennego, klasycznego z kaloryferami, opomiarowanie i zaawansowane techniki sterowania temperaturą w pomieszczeniach.

Nasze prace realizujemy we wszystkich współczesnych technologiach, rury miedziane — lutowanie twarde i połączenia zaciskowe, rury plastikowe - połączenia zgrzewane, klejone i łączone w różnych technologiach.

Труба Замена
Счастливые сантехники
bottom of page